Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 45 чоловік

Тиждень біології, географії і природознавства

Дата: 1 грудня 2021 о 10:18, Оновлено 1 грудня 2021 о 10:33
Автор: Суха Т. С.
205 переглядів

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою проведення тижня біології є:прищеплювати любов до предмету; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Крім того тиждень біології, географії і природознавства став спільною справою, що згуртовує школярів, допомагає розкрити їх таланти, вчить діяти дружно й організовано, допомагає встановити зв,язки між різними віковими групами.

Для того щоб реалізувати дану мету у Луківській ЗОШ І-ІІІ ст-ліцей було проведено тиждень природничих наук. В рамках цього тижня були проведені такі заходи:

  • У понеділок було оголошено про відкриття тижня біології, географії та природознавства, учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення. Було проведено фото конкурс «Селфі з біологічним обєктом» у якому взяли участь 5-11 класи. Молодші школярі також не тримали задню, дізнавшись про конкурс також брали активну участь фото у додатках. На великій перерві учні 6 -7 класів брали участь у конкурсі «Неуважний ботанік», в якому переміг 6-Б клас.
  • У вівторок було проведено дослід «Диво капуста, або як рослини п’ють воду». Під час досліду учні 10-11 класів захопливо спостерігали за дивом яке відбувається з капустою, а саме вона змінювала колір на жовтий, помаранчевий, зелений, блакитний, чеервоний. Також у цей день було проведено Екологічний проєкт для учнів 5-9 класів «Збережемо довкілля». Діти брали активну участь у своренні проєкту. Шукали інформацію з інтернет джерел, книжок, енциклопедій та робили фото.
  1. У середу  учні школи переглядали фільм «Докази еволюції» (https://www.youtube.com/watch?v=oGKTzHFjo08). Вібір фільму спонукала дата –  24 листопада щорічно проводиться Міжнародний день еволюції. Теорія еволюції Чарльза Дарвіна викликала справжній ажіотаж у 19 столітті. Йому знадобилося 20 років, щоб написати і опублікувати свою оригінальну книгу «Походження видів», в якій він спробував пояснити процес еволюції. Також була проведена «Інтернет- олімпіада з географії». ІІ тур, для учнів 10-11 класів. Складання родового дерева разом із Шевчук З.Д. дуже зацікавило учнів школи .Робота проходила на сайті (https://www.myheritage.com.ua/).
  • У четвер  відбулася манрівка в країну «Кросвордію» і «Ребусляндію» з уянями 6-7 класів та «Екологічний марафон» 8 - 9 класи. Також проведено Міщук В.М. усний журнал «Чудеса Землі і в Україні» для 8 класів.

Такі ігри зацікавили та згуртували учнів. Діти вирішували складні задачі, кросворди, ребуси.

  •  У пятницю провели  дослід  «Чисті руки – запорука здоров’я» разом із Полянською О. В. та учнями 6- тих класів. В ході досліду діти використовували свої знання з біології. Також розгадували тематичні кросворди з природознавства з учнями 5-Б класу.

Підбиваючи підсумки тижня, діти зрозуміли наскільки цікавий і захоплюючий світ живого. Тож не будьмо байдужі до свого здоров’я, життя і навколишнього середовища!

https://www.facebook.com/olga.polanska.94

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.